Netrapte své vozidlo v kartáčových myčkách, a nechte ho hýčkat ručním mytím.  K mytí vozidel používáme pouze kvalitní detailingovou autochemii značek Meguiar´s, Chemical Guys, Dodo Juice, Geyon a ValetPro.

Program 1 a 2  jsou základní programy mytí sestavené za účelem co nejnižší ceny. Vaše vozidlo je předmyto tlakovou vodou pro odstranění větších nečistot. Dále je nanesena PH neutrální pěna a celé vozidlo umyto mycí rukavicí nebo houbou.  Po umytí je vozidlo opět opláchnuto tlakovou vodou a vysušené pomocí silikonové stěrky.  V případě programu 2 jsou ještě umyta kola.

Program 3,4 a 5 jsou  sestaveny pro maximální pěči o lak vozidla.  Vozidlo je nejdříve předmyto PH neutrální pěnou, dále umyto kvalitním PH neutrálním autošamponem, v případě že máte keramický nanopovlak je použit šampon na tyto povlaky.  Dále je vozidlo opláchnuto tlakovou vodou a vysušeno pomocí detaileru, sušícího ručníku a mikrovláknových utěrek.  Dále je pak na přání zákazníka zda chce oživit plasty, pneumatiky, vyleštit okna,  či ochránit lak voskem, sealentem nebo keramickým nanopovlakem..